Нам - 15 років!

04 Jul 2017

Шановні друзі!

 

Сьогодні Всеукраїнській Федерації фрі-файту та контактних єдиноборств виповнюється 15 років від дня реєстрації Міністерством юстиції України, хоча фактично ми почали свою роботу набагато раніше, документи щодо реєстрації були подані восени 2001ого року, однак формально зареєстрована Федерація була лоише цього дня - 04 липня 2002 року. Дев'ять місяців знадобилося для завершення цього процесу - і це знаково, адже кожен з нас проходить такий шлях перед народженням.

 

І тут доречно продовжити аналогію - адже 15 років це усього-навсього час "перехідного віку" - від дитинства до юнацтва, а далі і до дорослого життя.

 

Хоча ми і пишаємось тим, що зроблено за ці 15 років, а зроблено чимало, та ми все ж розуміємо, що це - лише закладення основи, фундаменту для майбутнього розвитку фрі-файту. Від 2017 року розпочався процес відновлення інфраструктури професійного фрі-файту під орудою PFU, та подальшого його розвитку, тож нам ще дуже рано "відпочивати на лаврах". 

 

Величезна подяка всім засновникам, керівництву, керівникам наших обласних представництв на місцях, керівникам Головної суддівської, медичної колегії, суддям та тренерам за велику і важку працю! Низький вам уклін! В цей день прийміть наші побажання подальших успіхів а найголовніше - Гордості від Перемог!