Вітаємо рішення Конференції делегатів Федерації!

12 Jun 2017

В планах розвитку фрі-файту та Федерації 20 травня 2017 року в Храмі Миру Пересвіт - в офіційному Міжнародному центрі розвитку нашого виду спорту - за ініціативою Президента Федерації була проведена позачергова Конференція делегатів - форум з найвищими повноваженнями, передбаченими Статутом.

 

Делегатами після невеликого обговорення абсолютною більшістю голосів при двох таких, що утрималися, та жодному голосі "Проти" Президентом Федерації був обраний ЧОБОТАРЬ Валерій Георгійович.

 

Андрій Петрович Старовойт, засновник фрі-файту та беззмінний її очільник від моменту реєстрації, відмітив, що настав час, коли він мусить зосередитися на розвиткові фрі-файту, як дієвої частини Школи бойового мистетцва "Пересвіт", структуризацією та подальшим впровадженням Школи в Україні та за її межами.

 

Нагадаємо, що 19 вересня 2016 року урочисто відкрився Храм Миру - серце розвитку Школи бойового мистецтва Пересвіт. В 2017му році поряд з постійнодіючим любительским розвитком фрі-файту, стрімко почався розвиток професійної індустрії фрі-файту під очільництвом PFU - Професійного бійцівського Союзу. Відкриття Храму дало старт розвиткові структури Школи бойового мистецтва.

 

Тому, підкреслив Андрій Петрович, і назріла зміна очільника любительської Федерації.

 

Чоботарь Валерій не вимагає окремого представлення як патріот України та фрі-файту, як дієвого інструменту виховання.

У федерації від моменту заснування, заснував та створив осередки Федерації в чотирьох обсластях Уркаїни, Заслужений тренер України з фрі-файту, підготував цілу плеяду спортсменів найвищого рівня з фрі-файту.

 

В 2010ому році нагороджений спеціальною відзнакою "Кращий топ-менеджер Федерації".

 

Вітаємо Валерія Георгійовича з високим обранням!