Атестація ... перша Всеукраїнська

16 Mar 2017

 

У наступну неділю - 26 березня - для школи бойового мистецтва "Пересвіт" відбудеться знакова подія - перша всеукраїнська атестація для спортсменів за напрямками фрі-файт, кунг-фу та тайцзицюань на п'ятий (найнижчий) учнівський розряд - білий пояс.

 

Школа бойового мистецтва, на відміну від Федерації, не обмежена вимогами правил. Адже Федерація відповідно до національного статусу, наданого Міністерством молоді та спорту України, може розвивати фрі-файт як вид спорту - від масового до спорту вищих досягнень.

 

Натомість школа бойового мистецтва Пересвіт розвиває фрі-файт, як і кунг-фу та тайцзицюань - у всій повноті, яку дають бойові мистецтва. Кожен з учнів може використовувати отриману техніку і спеціальні психо-фізичні якості для саморозвитку, самозахисту, оздоровлення та досягнення здорового довголіття, а найголовніше - для зміни свого життя на краще.

 

Хоча і для спорту відведено надзвичайно важливе і величезне місце. Нагадаємо. що від 2016 року Федерація за підтримки Professional Fight Union готує тренерів і спортсменів, які в майбутньому складуть основу індустрії професійного фрі-файту - динамічного, вибухового, непередбачуваного і надзвичайно видовищного виду спорту. Минулого року тренери зробили перший крок до PFU - склали відповідний іспит, а тепер на них чекає ще більш відповідальний іспит - атестація учнів, яких вони підготували. Не за горами той час, коли у програмі любительських змагань з фрі-файту ви побачите рейтингові поєдинки молоді та юніорів, які врешті і піднімуться на Вершину професійного фрі-файту.

 

А тренери, хто з різних причин не атестувався рік тому, отримують 26 березня шанс на переекзаменовку.

 

Для учнів школи бойового мистецтва атестація теж не менш знакова - адже вона стане своєрідним початком координат для них. Для представництв Пересвіту у Києві та Київській області атестації - вже звична річ. Однак вперше всі учні отримають старт до здобуття через рік рангу, який відповідає часу його занять в Школі - аж до Чорного поясу Майстра включно!

 

Тож для всіх учасників атестації 26 березня Шлях Воїна школи бойового мистецтва Пересвіт розпочнеться офіціно! Давайте побажаємо вісм учасникам успіху!