Відкритий Чемпіонат Європи IMMAF - день третій

23 Nov 2016

Поєдинки Чемпіонату ще продовжуються, та наша Збірна вже може відпочити. Як і ми можемо зітхнути з полегкістю і відпочити від переживань.

 

Першим у цей день на майданчик вийшов Колотвін Роман. Пропускаючи входи в ноги і пролежавши "знизу" всі три раунди Роман поступився своєму опоненту одноголосним рішенням суддів.

 

Наступний бій став одним з найкоротших поєдинків дня - 56 секунд знадобилося Шостаку Віталію, щоб не залишити своєму оппоненту жодного щансу на перемогу ТКО.

 

Продовжив радісну традицію Мірцхулава Леван, грамотно "розібравши" суперника трішки більше ніж за одну хвилину Леван подарував нам радість перемоги - сабмишн.

 

Наступний бій став найскандальнішим поєдинком дня та найприкрішим для нас. Суперник Шейна Олександра, як тільки починав програвати, одразу бив в пах, або робив заборонене правилами скручування п'яти. Подумати тільки - в другому раунді у нього зняли 2 (!!!) бали. В третьому ж раунді в результаті одного такого підлого удару, коли коліно піднімаєтсья знизу вверх начебто в печінку та попадає "по дорозі" в пах - Олександр упав а його супернику присудили перемогу ТКО. До суддів тут питань немає, а супернику Бог суддя. Все це не має значення, адже Олександр програв.

 

І замикав сьогоднішній день Глянцев Олег. В дуже важкій боротьбі Олег перший раунд віддав, другий забрав собі а в третьому не став доводити до рішення суддів і завершив бій достроково!

 

Завтра Шостак Віталій битиметься з представником Швеції, так само як і Леван Мірцхулава, а на дорозі Олега Глянцева до напівфіналу стоїть представник Італії.

 

Хлопці завмерли в одному кроці від напівфіналів! А у нас завмерли серця від очікування наступного дня змагань.