Відкритий Чемпіонат Європи IMMAF - день перший

21 Nov 2016

У Празі підійшов до завершення перший день відкритого Чемпіонату Європи IMMAF.

 

Збірна Федерації успішно подолала 1400 кілометрів, мовний бар'єр, всі вимоги документації та вибагливі та невмолимі показники ваги на офіційному зважуванні.

 

День завершився жеребкуванням.

 

У ваговій категорії - 61,2 кг Роман Колотвін та Віталій Шостак мають ще 11 суперників у вазі, всього 13, які представляють 10 націй. Роман Колотвін у першому поєдинку зустрінеться з представником Бахрейну, а Віталій Шостак - Угорщини.

 

У ваговій категорії -65,8 кг Леван Мірцкхулава має 14 суперників, всього 15, які представляють 10 країн світу. В першому поєдинку на Левана чекає представник Великої Британії.

 

У ваговій категорії -77,1 кг Олександр Шейн та Олег Глянцев отримали 21го суперника, а всього у вазі - 23, які представляють 16 націй! На жеребкуванні Олегу та Олександру повезло - вони одразу пройшли в наступне коло і чекатимуть на переможця відповідних попередніх пар собі в суперники.

 

В цих вагових категоріях змагання наші спортсмени розпочнуть післязавтра, а першим завтра стартує Владислав Кураш у ваговій категорії -70,3 кг. В цій ваговй категорії у Влада 21 суперник, а всього - 22, які представляють 18 країн!

 

На жаль спортсмен у ваговій категорії -83,8 кг за два дні до вильоту отримав травму і залишився вдома(

 

Слідкуйте за нашими повідомленнями та вболівайте!