ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ФРІ-ФАЙТУ СЕРЕД ЮНАКІВ

31 Oct 2016

Щойно закінчився щорічний Чемпіонат України з фрі-файту серед старших та молодших юнаків розділу «Лимитид файт», що був люб’язно прийнятий містом Кременчук, Полтавської області.

 

«Дитячі» Чемпіонати – це особлива подія для Федерації, тому що саме діти формують майбутнє нашої країни, саме їхні інтереси є лакмусовим папірцем всього того, що відбувається навколо. І коли дві сотні дитячих очей горять прагненням довести на майданчику свою майстерність, показати те, чому навчались протягом року і заради чого перемагали себе на кожному тренуванні – кожен дорослий (тренер, суддя чи хтось із батьків) відчувають свою «потрібність» і радість від того, що вони дають дітям можливість ставати кращими.

 

Комплекс дитячо-юнацької спортивної школи № 2 (м. Кременчук) прийняв 200 учасників (представники 32-х спортивних клубів) із 17 областей України. У загальному командному заліку за кількістю медалей 1-е місце посіла – Київська область, 2-е – Полтавська, 3-є – Запорізька. Вітаємо учасників, організаторів та усіх, хто причетний до організації цього важливого для усіх заходу!