ЗАТВЕРДЖЕНО СКЛАД ЗБІРНОЇ ДО УЧАСТІ В ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ

10 Oct 2016

Наприкінці минулого тижня були затверджені підсумки меморіального всеукраїнського турніру з фрі-файту «Захисник Вітчизни».

 

Головною ідеєю турніру є для вшанування пам’яті полеглих в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України спортсменів зібрати на одному майданчику юнаків та юніорів – майбутніх захисників – та тих, хто вже зараз виконує цю почесну місію – представників силових підрозділів України, щоб перед очима найсуворіших суддів вони прозвітували про свою готовність боротися і перемагати.

 

Турнір відбувся в надзвичайно дружній атмосфері та на найвищому організаційному рівні і наступного вересня він відбудеться знову, а ми підводимо його спортивні підсумки.

 

В неофіційному командному заліку перше місце з однаковою кількість медалей всіх ґатунків (!) поділили команди СК «Октагон» (м. Київ) та Національної Академії державної прикордонної служби України (м. Хмельницький). Всі інші результати командного заліку подані нижче.

 

6 жовтня відбулося розширене засідання Президії Федерації за участю керівництва PFU, на якому за результатами турніру «Захисник Вітчизни», за результатами участі в семінарах та складених іспитах було ухвалено рішення відзначити сертифікованих тренерів з фрі-файту: Бондаренка Ігоря (м. Суми), Конвишера Ігоря та Магдалюка Руслана (Миколаїв) і включити підготованих ними спортсменів до збірної команди Федерації, яка під керівництвом Сімона Арсена та Христенка Олександра візьме участь в Чемпіонаті Європи в листопаді місяці в м. Прага.

 

За деталями слідкуйте в подальших анонсах. Вітаємо тренерів та спортсменів!