КУБОК УКРАЇНИ З ФРІ-ФАЙТУ 2016

21 Mar 2016

Цими вихідними у м. Харків в приміщенні фітнесклубу "КІНГ" відбувся Кубок України з фрі-файту.

Збірна Харківської області зберегла цей найпрестижніший трофей в командному заліку.

Так трапилося, що кожен Кубок України з фрі-файту має свій "смак", свою родзінку. Родзінкою цьгорічного кубку стали повернення. Збірні Київської та Дніпропетрвоської областей прибули до участі з твердим наміром здобути заповітний приз.

Збірна Дніпропетровської області взагалі впродовж п'яти років не потрапляла до фінальної частини Кубку, а збірна Київської області попри всі зусилля та прагнення від далекого 2005ого року так і не змогла жодного разу піднятися вище напівфіналів вже потрапивши п плей-офф.

Жереб звів обидві ці збірні в одній підгруппі, і в напівфіналі вони влаштували неймовірне видовище. Вперше за тринадцятилітню історію змагань кубку результат командної зустрічі міг бути 4:4 за перемогами і 90:90 за балами. Однак Іванов Дмитро переміг Лисенка Богдана в вирішальному поєдинку рішенням суддів, і тим самим вивів свою команду у Фінал!

Знову не повезло з жеребом збірній Вінницької області. Без великих зусиль впоравшись в чвертьфіналі з збірною Тернопільської області в своєрідному матчі-реванші (минулого року жереб звів Вінницьку область з тоді ще володарем Кубку України і фоваритом змагань - збірною Тернопільської області, і вінничани програли тоді) в напівфінальній частині команда Вінниці знову зустрілася з чинним володарем Кубку України - другий рік поспіль саме так впорядковую жереб.

 

Попри велику жагу перемогти, вінничани таки поступилися Харківській обалсті в дуже рівній боротьбі, хлча шанс був. Та все ж команда Вінниці посіла заслужене третє місце, піднявшись на пару щаблів в порявнянні з минулим роком!

 

А збірна Харківської області була нестримна. Кубок залишився у Харкові, а це означає, що 2017 року змагання теж віжбудуться в першій столиці.

 

Результати:

 

1 місце - збірна Харківської області,

 

2 місце - збірна Київської області

 

3 місце - збірна Вінницької області

 

3 місце - збірна Дніпропетровської області