Сопот-Хожув-Чортків-Брусилів-Дніпропетровськ-Чженчжоу

15 Mar 2016

Гарячим видався для нашої Федерації уікенд середини березня.

 

Аж на сім з половиною тисяч кілометрів, це якщо рахувати по прямій, розкинув свої крила фрі-файт - від польського Хожува (Chorzów) і до китайського Дженджоу (Chenzhou, Hunan, Китай).

 

В Польщі порадував Володимир Ізанський (м. Тернопіль, СК "Характерник", тренер зту Чоботарь В.Г.), який подарував нам блискучу перемогу над своїм польським опонентом больовим прийомом на ногу за півтори хвилини першого раунда.

 

Не відстав від нього Лунга Олександр (м. Харків, СК "Харків Топ Тім", тренер мсмк Бланк А.О.), який за сім з половиною тисяч кілометрів від Володимира переміг за три секунди до завершення першого раунду свого поєдинку китайського спортсмена больовим на руку в Дженджоу.

 

Менш вдалими були виступи Колотила Олега (м. Коломия, СК "Колізей", тренер Заграновський М.М.) в Сопоті та Грелі Михайла (м. Тернопіль, СК "Характерник", тренер мсмк Долішній О.В.) в Хожуві, які поступилися в своїх поєдинках задушливими прийомами відповідно трикутником та rear neack choke. Таким самим задушливим прийомом програв і Сотніченко Василь (м. Ірпінь, СК "Характерник", тренер Сімон А.В.) у Китаї.

 

В серці фрі-файту - в Україні - подій теж було багато.

 

У Дніпропетровську відбувся унікальний захід - змагання одразу з усіх розділів змагань (нагадаємо, їх у Правилах фрі-файту всього чотири - і всі ці розділи одного напрямку змагань - Поєдинок) в одному приміщенні! Змагання зібрали 296 учасників та ввечері фінали можна було побачити в прямій інтернет трнасляції, за якою спостерігало до 100 глядачів одночасно!

 

Наступного дня відбувся Кубок міста Брусилова (Житомирська область), та Турнір пам'яті Роми Ільяшенка - чи не найголовніший з усих перерахованих вище змагань для нас захід. Адже лише Подвиг Роми наповнює змістом всю нашу діяльність і Три Цінності, на яких повинен базватися світогляд спортсмена з фрі-файту - Батьки, Україна і Вчитель.

 

Дякуємо Ромі і всім полеглим і живим захисникам! Дякуємо всім учасникам, тренерам, суддям та організаторам. Вже у наступні вихідні на нас чекають надцікаві змагання командного кубку України з фрі-файту у Харкові! Ми продовжуємо розвиватися і Жити!

Галерея изображений