Дружні спортивні збори в Польщі

06 Feb 2016

Дружні спортивні збори в Польщі

Від 5 до 7 лютого збірна клубів Західної України Федерації фрі-файту відправилася до міста Жешув на запрошення СК «SpartakusRzeszów», тренер KrzysztofBańkowski, для проведення дружніх спільних тренувальних зборів.

Основу делегації склали спортсмени СК «Характерник» з Тернополя, до них приєдналися спортсмени СК «Колізей» з Коломиї та СК «Торнадо» з Долини Івано-Франківської області.

Тренер клубу СК «SpartakusRzeszów» в інтерв’ю сайту новин nowiny24.pl наголосив:

«То не є найслабші, наших спортсменів чекає солідне випробування. Українці приїздять потренуватися і провести ряд спарингів з спортсменами з Жешува. І перших, і других скоро чекають кілька важливих турнірів.

Найважливіший чекає на Szymonа Bajorа. Головний боєць «Спартракуса» після річної перерви знову повертається до турніру KSW. 12 березня він візьме участь в 34-ому турнірі цього престижного шоу, яке відбудеться у Варшаві. Його суперником буде Jędrzej Maćkowiak.

Серед українців є високий та важкий спортсмен (Ігор Слюсарчук – фрі-файт), хто своїми зовнішніми параметрами відповідає Масковьяку. Тому для Szymka то буде дуже добрий спарингер.

Тоді ж (12-ого березня – фрі-файт) в Сопоті в рамках «Часу Майстрів» будуть презентовані декілька зі згаданих українців – будуть там презентувати наш клуб.

Для Błażeja Majdanai Kamila Selwy спаринги з «характерниками» будуть останніми випробовуваннями форми перед турніром в Нюрнбергу (12 лютого).

Та це ще не все. Під час турніру «SpartanFight 2» в Chorzowie будуть презентовані чергові спортсмени «Спартакусу». Rafał Lasota буде там мірятися силою в категорії -77 кг з Tomaszem Jakubcem, а виступаючий в -70 кг Rami Hamdam– з непереможеним Radosławem Tarnawą. Ramiegoi Rafała чекають дуже важливі поєдинки. Якщо вони переможуть, тоді вони отримають контракт з «Spartan»-ою на наступних два роки. Ця організація потроху росте в силі, поєдинки буде показувати телебачення. Кращої оказії, щоб себе показати важко занйти» - каже тренер Krzysztof Bańkowski.

Джерело: Czytajwięcej: http://www.nowiny24.pl/sport/inne-dyscypliny/art/9361828,ukraincy-przyjada-na-sparingi-z-zawodnikami-spartakusa-rzeszow,id,t.html

Додамо, що спортсмени СК «Спартакус» з Жешува також візьмуть участь в Гранд-Фіналах Кубку «Буковеля» з фрі-файту у вагових -66, -70 та +89 кг! З хвилюванням чекаємо на їх приїзд, адже вперше за пять років наш турнір повертає собі міжнародний статус!

Наші ж хлопці готуватимуться до надважливих стартів:

Тарас Титаренко готуватиметься до Гранд-Фіналу Кубку «Буковеля» з фрі-файту, який відбудеться 13 лютого. Нагадаємо, що він виборов своє право боротися за Пояс Чемпіона 17-го січня в рамках другого відбіркового туру, перемігши послідовно Дивоняка Дмитра рішенням суддів в напівфіналі та Колотвіна Романа технічним нокаутом у фіналі. В Гранд-Фіналі на нього чекають чинний володар Поясу Чемпіона Лунга Олександр, а також переможці першого туру Кубку - Галушко Семен та другого - Сотніченко Василь .

Ізанський Володимир того ж вечора також виступатиме на Кубку «Буковеля» з фрі-файту, але в статусі Володаря Поясу Чемпіона. Він захищатиме своє право на цей найпрестижніший в особистому заліку з фрі-файту спортивний трофей в протистоянні з переомжцями першого – Франчуком Ярославом, другого – Лисенком Богданом, та третього – Орищаком Вадимом – турів Кубку.

5 березня свої пояси захищатимуть Гринчук Микола (вагова -77 кг) та Слюсарчук Ігор (вагова +89 кг). У Миколи визначилися поки що лише два Претенденти – Гавриляк Микола (перший тур) та Кислиця Михайло (переможець третього туру). Третій Претендент – учасник Гранд-Фінальної четвірки – визначить 13-го лютого під час четвертого відбіркового туру змагань.

Напевне, найважливіший старт чекає на Босого Юрія. Нагадаємо, на початку року він переміг в організованому компанією «Пересвіт промоушн» першому поєдинку в Китаї і таким чином пройшов в наступне коло турніру. І пятого березня в складі делегації від України Юра відправляється в Піднебесну для участі в другому поєдинку серії.

Всіх наших спортсменів безумовно чекає і Кубок України з фрі-файту – найпрестижніший командний трофей, що відбудеться з 18 по 20 березня в Харкові. Сама збірна Харківської області перемогла минулого року в Тернополі і стала вдруге володарем Кубку.

Як розповідає голова нашої делегації – Заслужений тренер України Валерій Чоботарь – наших спортсменів зустрів теплий та дружній прийом. 5 та 6 лютого відбулися спільні тренування та спаринги: 5 - числа по сабмішину, 6 - по боротьбі на ранішньому тренуванні та ударна техніка на вечірньому. 7 числа відбудуться повні спаринги.

"Польські спортсмени сильніші в грепплінгу, але в боротьбі та ударці наші спортсмени можуть сперечатися на рівних" - відмічає Валерій.

Тренування були відкритими, тому крім спортсменів клубу «Спартакус» в них взяли участь ще й спортсмени СК «Kaito Stalowa Wola».

У неділю наші спортсмени вирушають додому, то побажаємо їм якнайуспішнішого повернення!